Jste zde: HlavníLetošní táborCo s sebou na tábor

Co s sebou na tábor

Táborový kroj:

Zelená košile: druh zelené je zcela na Vás, preferujeme khaki či olivově zelenou. (na obrázku určitě najdete inspiraci, co se zelené týče)

Šátek: bílý bavlněný šátek 70 x 70 cm (čtverec ze starého prostěradla, NE dětská plena), šátek bude barven do oddílových barev.

Bílé bavlněné tričko: bude batikováno do oddílových barev

                               kosile

 

Co s sebou:

Kufr: ideální a přehledné zavazadlo, které se vejde pod postel ve stanu

Sport taška: puťákové zavazadlo, dostatečně veliké, aby se do něj sbalil spacák a karimatka s věcmi na třídenní puťák. Toto zavazadlo se za dětmi na puťák veze autem, takže nemusíte mít strach, že by jej Vaše dítko neuneslo.

krosna

Batoh: Na pití, pláštěnku a další potřebné věci, když děti vyrazí z tábora na maximálně jednodenní hru.

Boty: dvoje pevné boty (treky a botasky) prošlápnuté, aby nožka netlačila. Holinky, sandály a popřípadě pantofle.

Oblečení: Na tři týdny, může být celé tři týdny hezky, ale bohužel i ošklivo, počítejte s oběmi variantami, raději více než méně. 

Kalhoty, kraťasy, větrovka, pláštěnka, čepice, teplákové soupravy (jednu označte na spaní), svetr, mikiny, spodní prádlo (na 20 dní), teplé a tenké ponožky(na 20 dní), plavky, trička - dlouhý, krátký rukáv, tílka, sukně, košile......atd.

Hygienické potřeby: kartáček na zuby, pasta, mýdlo, krém na opalování, jelení lůj, ručníky - jeden malý a cca dva velké, ........

Vybavení táborníka: spacák, karimatka, baterka, zavírací nůž, prádelní šňůra - cca 3m - uzlovačka, polštářek, ešus, hrnek, lžíce, láhev na pití cca 1 litr.

Ostatní: dopisní papír, obálky, korespondenční lístky, pohledy, sluneční brýle, hudební nástroj, psací potřeby, blok, malé kapesné

 

Více informací naleznete v informacích zaslaných poštou.

 

Aktualizováno 13. 3. 2017 12:49

Go to top